» Poradna » Windows (a jiné OS)

Náhlé vypnutí počítače při instalaci aktualizací

Dneska jsem zapnula laptop a začal se mi klasicky spouštět Windows 10. Objevila se mi modrá obrazovka a začaly se stahovat a instalovat aktualizace... jenže než se to stihlo dokončit, do notebooku mi přestala jít elektřina a vypnul se. Zaplnula jsem ho znova, ale Windows se mi už nespustí. Objeví se jen úvodni HP obrazovka a pak už jen černo s blikajícím kurzorem v levém horním rohu. Poradíte někdo, co s tím mám dělat. Přeinstalovávat ho a vracet do továrního nastavení zoufale nechci. Pomozte prosím.

Odpovědi na otázku

Jak je možný že si neměla aspoň 10% baterky když stahuješ a instaluješ aktualizace ? vždyť máš NB a ne stolní PC tam nevadí že se vypne proud,Ale jako první bych udělal toto, při spuštění NB ti naběhnou možnosti a rychle zmáčkni boot menu a nahoď tam hdd,,,