» Poradna » Počítačové sítě

Náhle spomalení torrentu ? je problém u UPC ?

Potřebuju malou radu. Mám providera UPC 4mbit/s, dřív jsem stahoval přes torrenty i třeba 400kB/s, skoro plnou rychlostí. Pár měsíců ztátky to vypadalo, že UPC zakázalo torrenty a ve většine míst republiky byly úplně vypnutý nebo omezený (Brno, Ostrava co vím, rychlost tak 1-2 kB/s) .....

Na stahování používám Bitlord .. dřív to šlapalo v pohodě, po tom co torrenty naskočily, jede mi to tak max 30kB/s ... někomu v Brně to jede normálně, někdo má stejnej problém. Přitom stahuju nový torrenty který mají velkej peer a seed (může mi někdo upřesnit, myslím si ze od jednoho stahuju a jeden stahuje ode mne), nikdy s tim nebyl problem, ted i kdyz jsou tyto cisla velká tak probém to je taky .. max tech 30 kB/s ...

Upload ani download neomezuju.

Prosím o pomoc, už jsem skoro na torrenty zanevřel .....

Díky moc

Odpovědi na otázku

je toho plnej net.. jo, UPC to (údajně ) blokuje

no jo, jenomze posledni dobou by uz to melo zase frcet .... znamej co bydli o par ulic dal tak to mel taky blokly ale ted uz mu to jede normalne .....

Ja mam UPC uz dlouho a nepamatuju, ze by to nekdy blokovali. Zkus zmenit port.