» Poradna » Windows (a jiné OS)

Náhle snížení fps

Čaute lidi, mám problém s fps. Z neznámých důvodu mi klesly fps přibližně o 40-50%. Napříkla u CS:GO z 220-290 na 120-160, jsou tam i občasné lagy v některých situacích. Zkoušel jsem odinstalovat aktualizace W10, čistit a defargmentovat disky. Bohužel nic mi nepomohlo, prosím o rady a vaše zkušenosti.PC sestava: AMD Ryzen 1500x, GeForce GTX 1050 Ti Windforce, gigabyte ab350 gaming 3, Crucial 4GB DDR4 2666MHz CL16 Ballistix Sport (2x), ADATA Ultimate SU800 SSD 128GB, Seagate BarraCuda 1TB, EVGA 500W.Děkuji

Odpovědi na otázku

Na sterém pc se mi fpska... snižovala po aktualizaci windowsu, neměl jsi nějakou v poslední době? Jestli jo tak si počítač dej do staré aktualizace a mělo by to být ok.. :)

Tady bych viděl problém s pamětí 4GB je dnes pomalu málo na rozumný chod systému, natož hraní

Však také 4GB nemá. Má základních 8GB.