Náhlé resetování pc a přitom aniž by se mi zobrazil obrázek s restartováním pc

dobrý den každý den se mi náhle resetuje pc třeba když hraju hry dívám se na yt a nebo prohlížím fotky a blikne black screen a jakoby se mi vyresetuje pc a už mi to leze na nervy prosím pomozte mi

Odpovědi na otázku

ked nemas auto, zavolaj si taxik a zober to do servisu

to jsem zkusil ale říkali že s tim nic neni

Tohle mě dělá PC Win.7 a řeším to tak,že když spustím PC počkám až se vše načte a udělám restart a PC jede v pohodě. Když tohle neudělám tak mě to PC se samo restartuje a to vždy když to nejmíň potřebuji hlavně když na Steamu hraji hru na MP. Dosud jsem nepřišel čím to je,ale hlavně,že funguje ten postup jak píšu hned na začátku.

děkuji za radu vážím si toho

No můžeš to vyzkoušet třeba je to stejný problém.

ok

Máš stolní PC pokud ano,tak jak máš nastavené minimální a maximální stav procesoru. https://ibb.co/rxX4h37

... tak přejdi na Win10 a budeš mít po problémech ... možná ... , já totiž PC uspávám a start okamžitý /z RAM/, ale někdy je restart hold nutný ... Winy nejsou moc dobře navrženy pro nepřetržitý trvalý chod ... bohužel ... ...

Tohle ale nemůže počítač v dobrém stavu dělat. Takže tam máš něco hodně blbě.

Vypněte si automatické restartování. Alespoň se z BSOD dozvíte co je příčinou.

A kde to mam nastavit?

Tady,ale pochybuji,že to pomůže. https://ibb.co/vmHjQ82

A dela mi to porad vic a vic.

A jaký máš teď Win.10 2004 už?

jo

Zkus to PC nechat běžet v nouzovém režimu se sítí to abys mohl jít na internet. Nechat to co nejdéle zda to taky bude dělat pokud né,tak zřejmě bude chyba v některých ovladačích.

normalne win 10

windows10

"jakoby se mi vyresetuje pc"Tak resetuje se, nebo ne?"už mi to leze na nervy"Nám už zase leze na nervy tento typ dotazů.Informace naprosto nulové, jaké PC, nové/staré, jaký HW?Alespoň základní pohled do prohlížeče událostí ...Toto vypadá na problém s napájením, pokud se tedy PC opravdu resetuje a nedojde pouze ke shození grafického ovladače, což by ses dozvěděl právě z toho prohlížeče událostí.Takže buď zdroj, nebo odcházející deska, pokud je to opravdu restart, nebo problém s grafickou kartou, pokud jde o problém s grafickým ovladačem.

Chybný zdroj, MB, GPU, alebo RAM. Urob testy, skús ich vymeniť. Ak nepomôže nič, ostáva MB.

Klidně může být vadný i HDD/SSD.

Myslím si, že ak je vadný HDD, OS sa kuše. Mal som HDD s problémovým čítaním, kedy 100% záťaž HDD znamenala kľudne aj 0 kB/s a nešlo pohnúť ani s myšou. Niektoré BIOSy na vadný HDD upozorňujú. Ale samoz. nie je problém urobiť test cez HDtune a chkdsk.

To je jednoduché, otestujte jednotlivé HW komponenty a vadný vyměňte.