» Poradna » Mobily

Nafunkční App na H96 MAX

Dobrý den,nevíte o radu koupil jsem si H96 max,a nefungují mi app jako skylink,Hbo go,ivysilani,..Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Vzit, zahodit a priste takovy kram nekupovat... kup treba XiaomiTV box, Nvidia Shield TV, Stron 202EMATIC nebo Neven ATV-598Max. Vse s AndroidTV, ne buhvijak dobastlenym tabletovym Androidem.

Opravdu rada

Dobrý den,H96 Max 4k je z hlediska HW železa hodně dobrá krabička. Sám jsem ji používal několik let (asi 5 let) a nyní jsem si po letech domů koupil 2x to stejné. Nyní zkušenosti.Před pár lety tento TV Box měl (4GB+64GB) v sobě Android 9 64-bit v klasické verzi pro telefony. Naprostá spokojenost, fungovalo vše: Kodi, (dále jmenováné i přes Kodi) Skylink, HBO Max, Disney+, Amazon Prime, Netfilx. Naprosto plynule, bez pádů. Naprostá spokojenost.Aplikace, které se Vám nenabízí v Google Play, je potřeba instalovat stažené ve formě .APK souboru, které si vyGooglíte. Nainstalovat jdou a fungují.Jedná se o ovládání televize bez možností dotyku, dokoupil jsem si v Číně levnou bezdrátovou klávesnici s touchpadem (cca 300 Kč) a box šel naprosto v pohodě ovládat i včetně originálních aplikací, které jsou uzpůsobené pouze pro ovládání dotykem.Vzhledem k úspěchu jsem si na AliExpressu před měsícem tyto krabičky objednal znovu. Měl jsem doma i dost jiných, ale nevyhovovaly.Krabičky došly po 14 dnech, HW v nich je stejný, ale operační systém už není verze Android 9 x64 pro mobily, ale Android 12 pro Android TV.První zkušenost po jednom dni je zklamání: Kodi při přehrávání není úplně plynulé (minimální záseky po 1s, které jsou pozorovatelné okem), hodně originál aplikací různých TV vyhazuje chybu. Ve Store se nabízení jen aplikace pro Android TV, které ani nefungují. Už vestavěný prohlížeč Chrome se chová podivně, dám něco vyhledávat, on to najde, a zasekne se. Když mám připojený kabel LAN, box se chová naprosto zmateně s WiFi. Když chci změnit rozlišení obrazu na 1920x1080, když je připojeno na 4k televizi, tak neudrží nastavení, pořád se vrátí do auto 4k.Závěr: Jednu koupenou dám 84-letému tchánovi na Kodi. On ty drobné záseky ve videu v Kodi nepozná, nikdy to neměl. Nic jiného používat nebude.Druhou dám asi dceři, pořád lepší než pravidelně se restartující X99 Mini, kterou má dosud.Na Ukázat celý příspěvek