Nafungue IRDA na Compaq Armada M700

rad bych se zeptal na zvlastni vec, vzdy, kdyz chci pouzit infraport na tomto NB, musim nejprve preinstalovat ovladace, pak funguje (win 2000) driv to nedelalo. kdyz pak NB vypnu, pri pristim pouziti IRDA opetmusim ovladace preinstalovat. nemate readu,jak to udelat, abych staledokolanemusel v systemu toto provadet. HP ovladace IRDA pro tento NB na jejich strankach nejsoudiky Ota

Odpovědi na otázku

Asi bych nelaboroval a zkusil reinstalovat OS. Používám taky W2K a toto mi nedělá. Ovladač mám ten, co je součástí systému.

Ntb Armada 500 a 700 mi prošlo rukama pár desítek. Tohle bych přeintaloval celý, ovladače : http://h18007.www1.hp.com/support/files/Armada/us/l... nefunkčnosti Irda, pokud se jedná "zahazování" komunikace (např telefony Nokia, starší PDA CPQ Ipaq) jednáse o nevhodné nastavení portu, pomůže snížení rychlosti.Nebo zařízení vypíná díky powermanagemantu.