» Poradna » Notebooky

Nafouknutá baterie

Dobrý den,vlastním notebook HP Pavilion Gaming 15 bc-003nc. Nedávno jsem při čištění narazil na to, že je baterie v notebooku nezvykle noufounutá (viz přiložené fotografie), ale nevím jestli je to u této baterie normální nebo jestli je s ní něco v nepořádku. Proto bych se chtěl zeptat jestli s tím má někdo zkušenosti? Předem děkuji za rady.https://drive.google.com/openhttps://drive.google.com/open

Odpovědi na otázku

Neni to normalni. Kontaktuj vyrobce/prodejce a reklamuj. Baterii dal nepouzivej. Pokud uz neni v zaruce tak rovnou kup novou baterku.

Pozor takova baterie muze vybuchnout a poranit te, popalit chemikaliema co jsou v ni obsazeny nebo dokonce zapalit okolni prostredi, takove pripady uz byly i u mobilnich telefonu. Doporucuji reklamovat a nadale nafouknutou baterii nepouzivat a hlavne ji nenabijet.

zdravim, dnes jsem rozdelal svuj pc hp omen a baterie vypada uplne stejne nafouknuta jako u tebe.

dnes jsem u svého OMENA měnil beterii, v ČR se mi ji nepodařilo sehnat (origiánl SR04XL), pokud chcete můžu Vám pomoci

můžu se zeptat, kde jste sr04xl koupil? :)