» Poradna » Počítačové sítě

Načtení stránky v prohlížeči až napodruhé

Zdravím všechny. :)Mám menší problém - občas když na internetu zadávám www adresu a pak potvrdím, tak se mi ta stránka jakoby pořád načítá, ale nikdy se nenačte. Až pak, když tuhle kartu zavřu, otevřu novou - napíšu to znovu, potvrdím a už se mi stránka načte...Čím by to mohlo být? Dá se to nějak spravit?Pro info: notebook acer (aspire one), windows XP, prohlížeč google chromeDíky moc, Jana :)

Odpovědi na otázku

To je dost bídná diagnostika problému, pro začátek bych zkusil jiný prohlížeč