Nacpání komponentů do mého PC. Potřebuji pomoc ! :)

Dobrý den, chci se zeptat jestli by šli tyto komponenty dát k sobě do pc, jestli by spolu spolupracovali : GRAFIKA: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5PROCESOR: AMD Vishera FX-8320EZÁKLADNÍ DESKA: MSI 970 GAMING - AMD 970

Odpovědi na otázku

http://www.zive.cz/poradna/jestli-jdou-nacpa... Nevychované a zcela blbé. Potřebuješ hlavně pořádně seřezat.

A proč ? Nedává to logiku ? Jenom jsem potřeboval, aby jsem dostal rychlou odpověď a ty se tu do mě navážíš za úplnou kravinu -_- A nevím kdo by za toto potřeboval seřezat ty tatínku !:)) Blbý jseš možná tak ty a nevychovaný taky ;) Tak tady nepiš tyto kraviny Přeji, Hezký Den. :))

Protože je neslušné tapetovat fórum a diskuze jedním stejným dotazem několikrát!

Samozřejmě, ale já potřeboval rychlou odpověď a nedočkal jsem se jí tam tak potřebuji tady ;)

Jsi na školáka příliš přísný. Já to po 'jestli by šli tyto komponenty' už dál ani nečetl.

Cituji:"Nacpání komponentů do mého PC" Zajdi si do servisu, ať it tam někdo ty tvoje komponety nacpe do toho tvýho PíCííííí..

Nojo, ale já to potřebuji vědět jestli by to tam šlo dát. Přece nebudu kupovat a poté zjistím, že mi tam nejdou dát

Tak, co jsem jen namátkou podíval na desku a procesor, tak ano, to tam můžeš nacpat..

No, děkuji za normální odpověď Tak myslím, že si to teda půjdu koupit

Já bych na platformě AMD nestavěl... Kurňa, buď trochu samostatný a promysli si to ještě alespoň dvakrát.. nebo raději třikrát..

"...buď trochu samostatný a promysli si to..." Odvážné. A čím?

Když ani nevíš jestli to bude spolu "pasovat" tak proč se sereš do věcí o kterých víš ho.vno ???

Nedávej si "souhlasím" za kraviny!A důležité věci jsi zapomněl - kolik peněz na to máš a k čemu má počítač sloužit. U tebe předpokládám hry...a jaké hry? Atd. Možná ti tu poradí lepší komponenty.

Pokud se najde někdo, kdo bude mít na to chuť, po tom, co to předvedlo.

Vishera je shit a sterý cpu, kup si místo toho i3ku s B150, nemáš tam chladič a gtx 960 je fatk stará vrana, mrkni po R9 380X, bude jen o trochu dražší (a žravější) ale o něco víc výkonná... Případně si počkej na "levnejší" grafiky co vyjdou.

Dobrá myšlenka jdu se kouknout .

Dobrá myšlenka je postavit kvalitní počítač.. ..ne AMDéčkové béčko..

Nějakej AMDéčkovej debil se mnou nesouhlasí.. Njn.. to jsou mi věci..

Náhodou AMDčko je celkem dobrý, ale ten Intel je lepší fakt jo, ale musím si to všechno z "kalkulačkovat"

..jj.. počítej.. počítej.. A vo co jako go..??? Když nemáš hned na kvalitnější PC, tak snad počkáš a nebudeš kupovat sračku, ne..???.. To dá rozum.. A kvalitní grafiku můžeš dokoupit později.. Tak budeš chvíli abstinovat, no.. ty vášnivej závisláku..

Jojo :D Já mám na kvalitnější do 20000Kč Ale musim se pořádně rozhodnout co a jak :D

A mám tu novou sestavu takže :Procesor: Intel Core i5-6500 Základní deska: MSI 970 GAMING- AMD 970 Grafika: MSI GTX 960 GAMING 4G 4G Chladič mám vodního Cooler Mastera

K i5 6500 potřebuješ B150 desku (mortar třeba, nigh eld msi mate atd..) , ne AMD 970 AM3+ socket !! gtx 960 je na tobě, jen aktuálně stojí asi o 2000 víc než by měla, je brutálně předražená. A vodního collermastera... myslím si o těchhle pasvilech svoje, ale tvoje věc samozřejmě (6500 netopí, vodník je tam úplně zbytečný) - stačí ti chaldič za pětikilo...Ta r9 380x nic ?

Kontroloval jsi socket té tvojí ZD..??? Jestlipak tam zapdne ten intelácký procesor.. co myslíš..???..

Co je na tom tak legračního, že se 2x tam řehtáš?!

Nejspíše ZP a odporná trollovská puberťácká zrůda.Doporučuji nadále nekrmit a nechat chcípnout.

Edysáku, jsi mi docela sympatický....

To jirka987jekkt O.K. beru na vědomí.. ..a ne že to ZASE změníš.. !..

Bys měl hlavně pracovat ve škole s češtinou.... když komponenty spolupracovali

Já myslím, že cílem této diskuze by mělo být, aby ten počítač nepostavil a v klidu se připravoval na reparát z českého jazyka.

Když nevíme jakou máš bednu, tak nevíme jestli to tam "nacpeš".Hodil by se rozpočet popřípadě, zda už něco máš.