» Poradna » Notebooky

Načítanie cd-rom

Pri spúšťaní notebooku alebo pri spúšťaní aplikácií sa mi načítava cd rom ako keby som v nej spúšťal cd, je to dosť otravný zvuk kedže cdrom skoro vôbec nepoužívam. Riešil som to vysunutím cdromky aby ten zvuk prestal, ale to je len dočasné riešenie samozrejme. Niekto rada ? lebo podľa mňa by to nemalo robiť.

Odpovědi na otázku

Zkus v BIOSu vypnout bootování z CD/DVD mechaniky. Snad pomůže.

Na Tvojom prisne tajnom notebooku vlezes do BIOSu a zmenis boot priority na systemovy disk.

moj notebook je asus seria X555U mám win 10 .. nikde som nenašiel niečo ako boot priority mam tam len fast boot .. alebo add new boot ..snažil som sa hladat

http://imgur.com/a/Vi3RG niečo takéto

Nech tu mechaniku vysunutou, je to dobry misto pro hrnek na kafe

fast boot som vypol alebo čo to bolo a už to nerobí dakujem za radu .. a ktomu vysunutiu lul :D