» Poradna » Programy

Načítání Windows XP

Dobrý den,řeším menší problém u Windows XP. Při načítání systému nebo obnovení z režimu spánku je namísto klasického progress baru vyskládáno písmeno ůůůůůůůůůůůůůůůůůůů . Ale jinak systém bez problémů načte. Zde přidávám screeny. Děkuji předem za jakoukoliv odpověď, která by vedla k řešení tohoto problému. Vláčil.http://postimage.org/image/hj43kb9cb/

Odpovědi na otázku

Záložní obnova.

No na to jsem taky myslel, ale už je to delší dobu, takže se obávám, že obnovou systému ztratím některá důležitá data .

Píšeš, že ti systém "načíta". Tak zazálohuj dáta a potom sprav obnovu systému.

A co kdyby selhal HDD, taky budou data prostě fuč. Vždy je potřeba nekompromisně oddělit data od OS. A pokud myslíš nastavení OS, nebo data v prohlížeči atd., i ta lze zálohovat.Poznámka: Jeden disk, disk 0 oddíl 0 (C) OS, oddíl 1 (D) Swap, oddíl 2 (E) Data. Jasné?

Jakou mas grafickou kartu?MP

ATi Mobility Radeon HD2600

Na netu jsem našel screen jak by to mělo vypadat http://i305.photobucket.com/albums/nn240/H_M_Murdoc/P...

Tak jsem si zobrazil skrytý systémový soubory ve windows a v tento počítač na místním disku C: mám soubor bootfont.bin . Zaměnil jsem ho za soubor co jsem našel na 4shared a teď mi to místo ůůů vypisuje ííííí , takže stačí najít bootfont co obsahuje ty správné znaky a mělo by to fungovat :) .Aktualizace:Tak opraveno, stačilo ten soubor bootfont.bin smazat a již se objevují opět klasické znaky :)Zde obrázek:http://postimage.org/image/ubjkn8u5f/Vyřešeno! :) .

Já bych pro pobavení okolostojících nainstaloval čínský bootfont