» Poradna » Web a internet

Načítání stránek

Když navštívím nějakou stránku a chci na něco kliknout tak se mi stránka znovu načte. Když to zkusím znovu zase se načte a po pár pokusech se objeví Tato stránka má problémy s načtením. Jenže tohle se děje skoro u všech stránek.Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

1/ děje se to v jedinném prohlížeči nebo ve všech?2/ děje se to na jediném zařízení nebo na všech?3/ funguje to s jiným připojením k internetu?4/ proběhly nějaké pokusy o nápravu (restart zařízení, restart routeru, je-li nějaký použit, apod.)?