Nacenění pc

Zdravím. Po nastěhování ke své drahé se mi dostal pod ruku její starý počítač, kterého se chce zbavit. Sem jdu pro radu ohledně ceny, jestli má cenu nabízet ho jako celek, nebo radši rozebrat a nabízet ho po dílech. Jedná se PC v příšerně ošklivé bedně, ale s ověřenou funkčností, obsahující Celeron g3930, 8giga DDR4, neznámou GPU gigabyte spíš kancelářského ražení 😅, disk může zůstat co tam je, Barracuda 750 giga 7200 RPM, to celé na desce MSI B250M PRO-VD a napájené energyknight 80 plus bronz 350w zdrojem. Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

2-3tis.

Tak 3-3,5 tisíce. HDD je ST3750528AS se SATAII. Tím je celá sestava zabitá a bude to chtít nový disk.

Jinde mi bylo řečeno že tak 2-2,5k, to je poměrně velký rozdíl 😅

Bazary mají zavřeno?Internetové aukční portály mají zavřeno?Sorry jako, ale dotazy na cenu elektroodpadu do Poradny nepatří, ničemu nepomáhají a žádný technický problém neřeší. Cena je částka, kterou někdo opravdu zaplatí, nikoliv částka, kterou střelí od pasu mudrc v Poradně, aniž by platil.

"Po nastěhování ke své drahé se mi dostal pod ruku její starý počítač, kterého se chce zbavit."Teď vážně, chce zbavit svýho starýho anebo počítače?Pokud platí druhá možnost, tak cca 2500 - 3000bys za něj mohl dostat.Poptej se a uvidíš.Platí co si dohodne prodávající a kupující,můžeš dostat víc i míň.

Za flašku