» Poradna » Ostatní

Nacenění PC

Dobrý den,rozhodl jsem se prodat počítač, akorát nevím, jak jej nacenit. Nedokážu se příliš orientovat v cenách. Mohl by mi někdo, prosím, nacenit tento PC - HP Pavilion 500-516nc?Doplňuji link: https://www.hpmarket.cz/productOpt.aspRok zakoupení: 2015 (bez záruky)Instalovaný operační systém: Windows 10 64-bitProcesor: Intel Core i5-4460 (3,2 GHz, 6 MB mezipaměti, 4 jádra)Čipová sada: Intel H87Paměť: 8 GB DDR3 (1 x 8 GB)Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 745 (4 GB vyhrazené paměti DDR3)Pevný disk: 2 TB (7200 ot./min) + 16 GB flash modul

Odpovědi na otázku

Skutečná cena dle HW by se ti nelíbila. Ceny bazarových i5 hodně padly (výkonnější nové CPU stojí jen 2000,-). GTX 745 byla srajda už ve své době, je prakticky bezcenná. A zbytek té omáčky okolo tomu také moc nepřidá.Kolem 5-6 tisíc se dají sehnat lepší PC. Já bych za to nedal ani 4. Ale to ti nebrání si pro začátek nasadit cenu podle svých představ a až pokud se nechytí někdo, kdo je mimo a nemá přehled, tak můžeš cenu snižovat.

Děkuji moc,myslel jsem si to, že to nebude žádná sláva. Bohužel, tehdy při kupování jsem byl ještě mladý a blbý. No nedá se nic dělat. :)

Dá, hezky to nafoť, nadšeně to popiš (bez lhaní, napiš třeba jaké hry na tom jdou hratelně hrát a na jaké detaily) a uvidíš. Marketing prodává (HP se to také povedlo celkem draho prodávat a to v popisech také žádné lži neměli).