Naceneni pc

dobrý den, potřeboval bych poradit s hodnotou mého pc ...kamarád ho chce koupit odemne ale nějak mi nejde odhadnout naceneni. zk.deska- Asus maximus HERO VI cpu- Intel i5 4670+chlazeni DeepCoolgpu- Asus GeForce GTX660 op.pamet- HyperX Beast 2x4G 1600mhzzdroj-tagan TG900-BZ (900W)disky-WDC 640Gb,SSD 850 EVO 250Gbskrin- Big Republic of Gamers (SilverStone) zbytek jako dvd mechaniku,ventilatory 4x s filtrama atd... si nacenim sám... spíš potřebuju poradit s tím hw děkuji

Odpovědi na otázku

ta skříň je pro upřesnění Republic of Gamers Raven RV02 (silverstone)

Je to tenhle zdroj?http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-re... Podle mě je upravený Fortron (jedna z lepší, byť dnes zastaralých řad) s mizernými kondíky, které budou po deseti letech vyschnuté.Zbytek -30 % ceny toho, co to stojí v obchodech nové - pokud máš záručák.

jo je to ten zdroj a ne nemam zarucaky :$ ani radsi nechci rikat co se snima vsema stalo omylem... tak bych rad slysel nejakou cenu za pouzity bez zaruky dekuji