Nacenění PC

Zdravím, rád bych prodal svůj stávající PC a potřeboval bych poradit jaká je zhruba reálná prodejní cena. PC byl používán +- 2 roky.Komponenty:Case: Zalman Z11 plusZákl. deska: MSI Z87-G45 GAMINGCPU: Intel core i5 4670kGPU: MSI R9 290 gaming (4gb)RAM: Kinston hyperX 8gb (2 x 4gb)HDD: WD Blue EX - 1TB - 7200 rpmSSD: Kingston SSDNow V300 - 120GBZdroj: Seasonic SS-750RM 750W - 80+ goldChladič procesoru: Arctic Freezer i30Díky.

Odpovědi na otázku

Prečo sa ho zbavuješ?

Mám v plánu koupit nový, který bude zvládat bez problémů 4k hraní :)

Prekvapuje ma na čo ľudia vedia dávať peniaze. Ale sú to Tvoje €. Mne by to za to nestálo. i5 a R9 290 je slušný PC

A nový bude postavený na 2011-3 nebo hodláš utratit hromadu peněz ta prakticky stejné PC postavené místo na 1150 na 1151? Pokud to druhé, tak na to kašli a vyměň jen grafiku za GTX 1080.

nebude ale GTX 1080 omezovat můj cpu?

A za jaký to chceš vyměnit? Pokud za i5-6600K, tak to je úplná zbytečnost:http://goo.gl/olRGmA

Na 4k 60hz dnes pro nove hry prakticky nestaci ani gtx1080. V podstate nema smysl tenhle pocitac prodavat, leda by se neco postavilo na chipsetu X99, ale pro hry je to zbytecnost.

Pravda :D Nvidia GTX 1080 má na Doom 4K niečo cez 40 fps :D Ale treba si počkať na Vulkan API, možno to zvýši fps.

Mě to taky přijde jako nesmysl prodávat kvůli 4k hraní... tam se obávám, že ani 1080 ještě není úplně ok... (aspon dle testů). Dle mě, bude na 4k připravená opravdu pořádně až další generace grafik... Když Doom má ve 4k 40 fps, co na to hry co budou vycházet...btw: jinak Vulkan api... to je jen alternativa k DX, kde sem docela skeptik a tam, kde není výkon v hw, u sw nedoženeš.... (to je jak s benzínové 1,4l, tak výkon taky nikdy nedostaneš... :) )