» Poradna » Notebooky

Nacenění ntb

Zdravím, známý by si ode mě chtěl odkoupit starší NTB. Nevím kolik si za něj můžu říct tak prosím o radu .Je to: HP Pavilion dv6-6050ec Windows 7 Home Premium 64bitProcesor: Intel® Core i5-2410MDisplej: 15.6" (39,6 cm) HD BrightView (1366x768) s LED podsvícenímPaměť: 8GB DDR3 (rozširoval jsem)Pevný disk: 640 GB (5400 ot./min)SSD disk: Patriot Flare 60GBGraphics: AMD Radeon HD 6490M 1GB DDR5 (přepínatelný)Další: Touchpad, LAN 10/100/1000, WiFi 802.11 b/g/n, Webkamera, Čtečka paměťových karet 5 v 1, HDMI, USB 3.0, Bluetooth, DVB-T externí TV tuner, Dálkové ovládání k TV tuneru, integrovaný snímač otisků, Beats Audio, numerická klávesniceDíky za vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

Starý NTB s dedikovanou grafikou? S mizerným rozlišením? A bez záruky? Navíc Pavilion...Tak tisícovku, ale to bych se hodně rozmýšlel. Spíš bych do toho nešel.A už to tady bylo asi bambiliókrát, je jedno, jakou cenu tomu napíšeme, záleží, jaký kupec se najde a kolik za to bude ochoten dát.

Je tam použitelné CPU, dostatečná RAM.SSD celkem k ničemu. Úplné minimum je 128GB, s 60GB bude furt něco umazávat.Cenu to má kolem 3tis, záleží na stavu baterie a celkovém stavu nb.

Takže asi tak:Mám HP Pro Book 750CPU Intel i5-6200U8GB RAM720GB HDD a přidaný 256GB SSD15,6" LCD...původní cena byla 25 000Kč, ale vývoj jde rychle a je prostě používaný. Dneska bych se něj styděl chtít i 10 tisíc. Tak symbolických 5000Kč, maximálně 7 tisíc bych to viděl. Bohužel elektronika, a počítače zvlášť, dnes rychle zastarávají.

A těch 7000 je asi i dost. Prostě "odpisových" 4000-5000 spíš.