Nacenění kompontenů

Zdravím, chtěl bych pomoci s naceněním starého pc:i5-446016(2x8)gb 1600mhz ASROCK H81 Pro BTCCrucial BX500 240gb sata SSDARCTIC Alpine 12 CO COOLERZalman ZM600-LXZalman R1 caseBez externí grafické karty (pouze intel)Komponenty byly využívané na hraní her.

Odpovědi na otázku

ASROCK H81 Pro BTC

Není v tom vůbec nic zajímavého, na co by se dalo lovit potenciální zákazníky. Bude z toho maximálně pár tisíc. Zkusil bych něco kolem 5000,- s tím, že je to dost a bude třeba zlevnit.

Prodej to podle tohodle prodejcehttps://pc.bazos.cz/inzerat/146710852/i5-4460...

Pokud to chce prodat, měl by v tom ten bordel uklidit. Krásné fotky dělají divy, tohle vypadá jen jako bedna plná smetí.Na druhou stranu občas takový PC za pár šupů koupím, poklidím a obratem prodám za o dost zajímavější částku (cca +-50% navíc). Takže na tom možná vydělá někdo jiný.