» Poradna » Notebooky

Nacenení herního notebooku

Dobrý den, potřeboval bych pomoci nacenit můj herní notebook Avec Predator helios 300.Zde přikládam odkaz.https://www.exasoft.cz/acer-predator-helios-300-... Notebook je co se týče výkonu naprosto skvělej, běží stejně jako před dvěma lety kupovaný. Problem nastava nyní... Zadni kryt notebooku (tam kde je ukrytý HW) je na pár místech prasklý plast, přesněji na krajích a také jedna strana u pravého repráčku. Na výkon to nemá absolutně žádný vliv a drží tak jak má, nic neplandá ani nevrže. Repráček také funguje jak má. Panty od obrazovky jsou pootevřené, opravil bych takže to není závada. Touchpad je už po částem používání trošku necitlivý. Sehnal bych originální novej aby fungoval tak jak předtím. Žádný z těchto "závad" nemá vůbec žádný vliv na výkon. Teď přichází má otázka.. Má cenu všechny tyto závady objednat a namontovat nové, nebo ho mám prodat tak jak je? Popřípadě jaka by byla cena po opravě a bez ní? Nutno říct že notebook je bez záruky. S originální krabicí, papíry a manuálem. Prosím normální odpovědi bez ponižování, urážek a soudění.Předem diky za odpovědi.Hezký den.

Odpovědi na otázku

Bazar nemá pravidla. Na čem se s někým dohodneš, za tolik to prodáš. Nic ti nebrání to prodat za 100000,- pokud najdeš někoho, kdo s tím bude souhlasit. Já bych třeba dva roky starej herní notebook bez záruky v tomto stavu opravdu nechtěl.

ja by som ten kram nebral ani cisto novy nevybaleny zo skatule zadarmo.

tak za 19tis koupis novy s podobnym vykonem a 2roky zárukoutakže asi víc jak 10tis ti asi nikdo nedá, ale třeba narazíš na BFU co ti dá víc