» Poradna » Ostatní

Načasování(1)reklamy na alza.cz a(2)spotu"o internetové gramotnosti"na veřejnoprávní televizi ČT1

Ahoj, není to náhodička, že na ČT1 zrovna běží reklama, kde ten herec Bach, Šach nebo asi Šabach mluví o tom, jak je důležité nakupovat na prověřených-provařených eshopech, kromě toho, že třeba nabízejí doplňkové "služby" jako lichvu(nákup na splátky) nebo pomoc se "zapnutím" zařízení, tak hned předtím je reklama na slizekého zeleného mimozemš´tana?

Odpovědi na otázku

Ne není to náhoda. Říká se tomu cílená reklama a dělá se to už dlouho. Jen ty jsi si toho až nyní všiml.

pořád lepší než "můžem hned" nebo slintající uzel v přestávkách sportovních přenosů...prostě reklama z ČT pryč

Ne.