"Nabušený" počítač HW část.

Než jsem to splichtil, tak to stačili zamknout. K diskuzi: https://goo.gl/aderP5 .Využil jsem finance lépe než "nabušenec"?

Odpovědi na otázku

podle mě rozhodně ne!už jen "starý" 6jádro na X99 je bláznovství pro jedinou GK .... a do PC za 50 by si zasloužil alespoň pasivně chlazenou RAM. M.2 disk bych taky nebral a to jen z důvodu vyšších teplot na disku. Platinum zdroj - proč ne taky mám rád kvalitu, ale asi bych to tak nepřeháněl, navíc to týpek chce chladit vodou a ty mu tam dáváš vzduch ... prostě si mimo mísu - kdyby chtěl abys mu poradil jistě by na to dal dotaz - já třeba taky dodržuju některé svoje zásady když stavím PC, ale rád se zřeknu odpovědnosti když má zákazník svou hlavu ...

https://www.czc.cz/ca4kiqqbr6hblb3arcdjk4cnv... nějak jsem to nehrotil a je to trochu přes ale prostoru pro slevnění je tam víc než dost

Na jeho chlazení vodou kašlu, ty vodní AiO nesmysly jsou často horší, hlučnější a dražší než kvalitní vzduchový chladič. Na paměťových modulech není potřeba mít jakýkoliv chladič, tolik tepla se na nich nevytvoří.Vulkan a jeho implementace v DirectX12 budou mít dvanáct vláken zajisté rády. Platinový zdroj jsem dal čistě z furiantství, chce přeci něco extra. I G-series řada 550 W postačí.M.2 je zajímavé a hlavně ten fofr. Tepla bych se nebál.

Vodní chlazení, to bych bral jedině se skutečným "chlaďákem", kvůli hluku třeba někde na chodbě nebo ve sklepě, od něj rozvod hadic a chladit vodou studenou třeba 10stC. A případně dobře uzavřená skříň, chladicí žebra s poudící vodou někde na boční straně a přes to hnát vzduch. Ale náklady na tohle by nebyly zrovna nízké, ale s teplotama by se šlo dostat hodně nízko.

Teplú vodu vieš využiť. Alebo myslíš uzavretý okruh?

Myslel jsem spíš uzavřený okruh.