» Poradna » Web a internet

Nabouraný google účet

Dobrý den, chci se zeptat co mám dělat když se mi v historii youtube zobrazují videa na které jsem nekoukal. Nevíte jak např. kontaktovat google o pomoc? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nemusíš nikoho kontaktovat, stačí si změnit heslo a nastavit dvoufaktorové ověřování. Pak se ti tam nikdo nedostane. A udělej to dřív, než ti to heslo změní ten útočník.

Dobře děkuji, už jsem tak učinil. Snad pomůže.

Určitě :) Hlavně nezapomeň to dvoufaktorové ověřování, to je nejdůležitější.