» Poradna » Web a internet

Nabourani do gmailu

Dobry vecer prosim o pomoc... prislo mi upozorneni do gmailu ze se zmenil druhy kontaktni email (nevim presny nazev proste ten zalozni) je jasne ze to udelala treti strana pote se mi hned ukazalo nove zarizeni i jeho poloha jedna se o mobilni telefon.prosim o radu jak postupovat dekuji.

Odpovědi na otázku

Zkusit hned změnit heslo (za nějaké složitější) a vymazat druhý záložní email. Ideálně nastavit dvoufázové ověřovaní například pomoci SMS. https://support.google.com/accounts/answer/185839V případě že by s tím nešlo už nic dělat, bych kontaktoval podporu google. Oni k tomu mají i docela dost návodů a postupů.

Úplně jednoduše, změnit heslo, to nové zařízení vymazat a hlavně si nastavit dvoufaktorové ověřování pomocí SMS kódů! To jsi měl mít už dávno a nemusel ses bát. Každopádně to heslo změn rychle, než ti ho změní ten zloděj. A potom přemýšlej, jak se ti tam mohl někdo dostat. Server google určitě nehacknul, takže někde děláš nějakou chybu v práci s účtem, že ti mohl zjistit heslo.

dekuju opravdu netusim nikde sem se nelogoval krom sveho mobilu domaciho pc a ps4 takze myslite ze nemusim mazat cely gmail? opatreni sem provedl