» Poradna » Mobily

Nabíjení

Ahoj lidi dnes sem si dal nabíjet telefon dal sem ho na nabíječku a pak se zapl a naběhl ale nenabíjel tak sem tam dal jinou nabíječku a on se zapl a jak sem jí tam vložil tak se hned vypnul a nejde zapnout

Odpovědi na otázku

Ahoj, děkujeme za oznámení.

Nadechnout a znovu. Jaký mobil, tekefon nebo internetový ?Mě se Siemens A55 i 57 po strčení do nich nabíječky taky vypne. Ale nabíje se. A všimni si, dělím větu čárkami, aby nebyl chumel.Překlepy možné datluji v multiphone, který má své mouchy