» Poradna » Mobily

Nabíjení v autě

Mám Xiaomi A2lite a pokud jedu v autě, připojím na nabíječku tak se nenabíjí. Dále mám Honor 9lite a ten při připojení na autonabiječku se dokonce místo nabíjení vybíjí.

Odpovědi na otázku

Ano, děkujeme za oznámení. To jsem zrovna teď v neděli potřeboval vědět. Mě třeba se v autě mobil nabíjí a taky se tím nechlubím

A nabíjíš to čím? Zjevně to nemá dostatečný výkon pro moderní mobily. Tak to zahoď a kup si pořádný adaptér do auta, co má na výstupu alespoň 2A.

Děkuji za odpověď. Cestovala jsem a potřebovala jsem navigaci. Mobil Honor jsem měla nabitý na 100 % a po 100 km byl vybitý. Ten Xiaomi se nenabíjí vůbec. Mám nabíječku koupenou v elektru.

https://www.databazeknih.cz/knihy/planety-smrti-druha... Další úžasná informace! Na tom krámu snad není štítek? Nový pokus a pokud možno v normálním krámu. Existují i tzv. e-shoppy.

Tak ještěže není ta nabíječka z cukrárny . Ne, promiň ale pobavila mě ta věta. Chápu, že ne každý musí znát všechno, ovšem pak to chce se poradit s někým už před koupí. A rozhodně ne s prodavačem, ten samozřejmě nabídne především to čeho se potřebuje zbavit. Bylo by především potřeba zjistit, jestli ta nabíječka vůbec funguje - po 100km navigování může být vybitý téměř každý mobil. Pokud je nabíječka funkční (aspoň mobil oznámí připojení nabíječky) pak nejspíš platí to co bylo řečeno, nabíječka nejspíš nedává dostatečný proud a bude třeba pořídit nějako výkonnější. Taky jsem se několikrát setkal s tím, že nabíječka si rozměrově nerozuměla se zásuvkou na zapalovač. Taky jsem již viděl (bohužel si nevzpomenu na značku auta), že zásuvka, která byla v autě jako další krom té se zapalovačem se tato zásuvka musela zvlášť zapnout vypínačem. Ale to asi není moc běžné.

Ono je celkem u prdele, zda je to z Lidku, z Alzy nebo se to válelo za popelnicí. Důležité je to, co je na tom napsáno. Pokud to je nějaký křáp s nízkým výkonem pro staré telefony (třeba jen 350 mA), tak to u dnešních mobilů často nepokryje ani jejich spotřebu (zvlášť pokud na tom jede třeba navigace), natož aby je to začalo nabíjet. Podívej se, co je na tom za výstupní výkon. Najdeš to u 5V (na výkon u 230V nemá moc smysl koukat). Nebo sem napiš alespoň přesný typ. "Nabíječka z elektra" fakt není nic přesného.

Tady je něco, co ti to nabije určitě:https://www.alza.cz/axagon-pwc-qc5-quick-and-... Má to slušný výkon a podporuje to i rychlo-nabíjení.

Ba prave naopak, nabijecka z elektra ve vetsine pripadu znamena predrazeny smejd co da sotva pul ampery.

"Co je tam napsano"... Papir snese vsechno.Nejaci zajemci o "700W" zdroj za litr z renomovaneho eshopu? (Vyjezd HZS plati danovy poplatnik.)

Možnosti:a) cigaretová zásuvka je vadná, nebo je spálená pojistkab) super-tajná nabíječka bez uvedení názvu a parametrů (koupená chválabohu v elektru....ještě že nebyla ze železářství, nebo stavebnin - tam prodávají největší šmejdy ) je vadná, nebo slabáVíc se vzhledem k úrovni a množství poskytnutých informací sdělit nedá. Nejsem věštec.

Tak asi logicky, když něco nefunguje a je to nové, tak se to dá reklamovat, ne?

pokud se nenabíjí ani jeden telefon, tak je vadná nabíječka, kabel, nebo zásuvka v autě. Pokud by byla nabíječka slabá, tak většinou telefon zablekotá cosi jako že se nabíjí pomalu - ale nabíječky si "všimne".

takhle se mi asi pred 10 lety chovala super levna nabijecka z Ciny (myslim dx.com) v kombinaci s levnyma kabelama ze stejnyho obchodu

To by chtělo proměřit - jaké napětí, jaký proud a tak. Ale problém je, jak připojit k těm moderním klumprům měřák, aby se dalo něco změřit a aby ten měřák dokázal měřit něco co by bylo jakžtakž věrohodné. Asi nejlepší by bylo najít někoho, kdo by o tom něco věděl a uměl. Mně přestal napájet autokameru napáječ zo s ní byl dodaný (asi přerušený kabel), koupil jsem si nový adaptér, ale kabel USB - USB mini ve vhodné délce normálně nebyl ke koupi, sehnal jsem ho tady:https://goo.gl/maps/E5TM3LAdmKkagtNs5