» Poradna » Mobily

Nabíjení Reproduktoru

Ahoj, mám otázku před nějakou dobou jsem si pořídil tento reproduktor https://www.lamax-electronics.com/cz/bluetooth-audio/street... Ovšem včera, když jsem zapojoval konektor na nabíjení jsem si ten malý konektor v tom reproduktoru zničil a teď to přes ten kabel nenabiju, no reproduktor má ještě USB konektor na sobě a já se chci teda zeptat, pokud bych koupil tenhle kabel https://www.alza.cz/kabel-usb2-0-propojovaci-... jestli by to šlo přes to nabíjet, že bych jednu koncovku píchl do reproduktoru a druhou třeba do nabíjecího adapteru od telefonu a ten do zasuvky... Nebo nějaký jiný nápad ?

Odpovědi na otázku

To nepůjde, ten llasický USB není určen k napájení. Takže jedině nechat opravit ten rozbitý micro USB.

A není nááhodou ten konektor na repráku micro USB? Já jen že ten kabel co dáváš v odkazu by tě byl k prdu, jestli máš kabel k telefonu co má microUSB, tak musí stačit.

ÁÁ špatně pochopeno, promiň

Ne, ten druhý konektor je jen k připojení USB flash, nabíjet to přes něj nebude. Nápad není žádný, jedině nechat opravit nabíjecí konektor.