» Poradna » Notebooky

Nabíjení ntb přes usb-c

Dobrý den, měl bych na vás dotaz.K notebooku Asus Zenbook, který se nabíjí přes usb-c 65 W nabíječkou.Mohl bych notebook nabíjet 18 W nabíječkou od Applu ? Jde mi o to, protože si nechci brát s sebou nabíječku do práce, tudíž bych si nechal 18 W v práci a nabíjel přes ní.Předem všem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Brání ti něco to zkusit? 10s a je jasno i bez dotazu tady.

Nebude mu trochu haprovat napětí?Ten Zenbook vyžaduje 19VKonkrétně 19V - 3,42A.

Už jsem to dávno zkusil, jen mi jde o to, zda notebook nemohu nějak poškodit, když budu ntb napájet o hodně menším napětím.Nabíječka od ntb má 65 W, a 3,25 u 20V.Nabíječka od Applu má 18 W, a 9V u 2A.Notebook to nabíjí, přeci pomalu, ale nabíjí, jde mi jen o to, abych nerozbil nabíječku, nebo ntb.

Nebál bych se o nabíječku, ale o baterii

ako sa da 9V nabijackou napajat 20V notebook? Ked to vies, naco sa vobec takuto blbost pytas. Kup este jednu 20V 65W nabijacku.

Dvě slova, roobe: Zvyšující měnič...

A teraz spat do reality, kto si bude medzi adapter a notebook pripajat zvysujuci menic?

Proč mezi? Proč ne uvnitř?

Nabíječka se s notebookem nejdříve musí domluvit na něčem, co podporují obě zařízení. Pokud se nedohodnou, nefunguje to. Pokud najdou společnou řeč, funguje to.