» Poradna » Notebooky

Nabíjení notebook přes telefon

Dobrý den,Je možné nabíjet notebook skrz telefon, bohužel jsem zapomněla nabíječku na notas a nutně potřebuji nabít notas. Dekuji

Odpovědi na otázku

ne. Telefon laicky řečeno nemá dost šťávy a nabíjení by ani neutáhl.

Telefonem nabíjet notebook? Ne, to fat nejde. Obráceně ano, notebookem telefon nabíjet jde. Ale notebook telefonem fakt ne.

Notebook má několikanásobně větší baterii. I kdyby se ti podařilo přečerpat všechnu energii z telefonu do notebooku, bude notebook nabitý jenom trochu.

což ale může mít svou cenu. Pokud to stačí na najetí do systému, odeslání důležitého souboru skrz email ...

-teoreticky ano-jestli je to je Váš případ ze zadaní nelze poznat.Má váš NTB USB-C \ thunderbold konektor přes který je ho možné napájet?....

Ne, to by opravdu nešlo. Notebook má podstatně větší baterii, než telefon, takže i kdyby se ti podařilo energii přenést, tak bys akorát úplně vybila telefon, ovšem notebook bys nabila stěží třeba na 10%, takže jen na pár minut použití.

může otázka jestli má IPhone a Macbook.

Proto píšu, že i kdyby to šlo (v podstatě to půjde s každým notebookem, který se umí nabíjet přes USB ve spojení s každým telefonem s podporou OTG), tak že to stejně nebude mít žádný praktický význam, akorát úplně vybije telefon a do notebooku dodá energii na pár minut fungování.

Ne, není!

Sklenici lze naplnit vodou i z poloprázdného sudu.Prázdný sud nenaplníš ani z plné sklenice vody.

tak pujc od nekoho nebo kup v obchode budes mit nahradni a nebudes muset nosit. a pokud jde o penize tak muzes koupit a do 14 dnu vratit.