» Poradna » Mobily

Nabíjení mobilu

Dobrý den mám otázku ohledně nabíjení mého mobilu mám Samsung Galaxy A7 2018. Po nějaké době nabíjení originální nabíječku se mi mobil začal nabíjet pomalu a na horní liště mi to psalo "Zařízení se nabíjí pomalu použijte originální nabíječku" Tak jsem použil jinou a ta mi nabíjela mobil normálně a pak po nějaké době mi to začalo psát to samé tak by mě zajímalo jestli to je mobilem nebo si mám pořídit nějakou lepší nabíječku. Mobil mám 7 měsíců.Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nabíjí se mobil vážně pomalu nebo je to pouze chyba v indikátoru? Pokud ano, pude problém bud' v baterce nebo v přijmači v telefonu

Nabíjí se velmi pomalu

Muze to byt vadnym USB portem. Napriklad Nexus 7 tim hodne trpel. Uz jsem tam 2x menil microusb port. Symptomem bylo velmi pomale nabijeni.

Zkus použít jiný kabel.

Přesně toto je častý problém. Na testování stačí aplikace Ampere. Ten ti zobrazí kolik šťávy pustí. Dokonce i origo Xiaomi kabel nepustil rychlonabijeni, ale snad 10 lety kabel Sony ano a v té době o nějaké Quick Charge nebylo ani potuchy. Asi ještě poctiví měděny kablik s dobrou izolaci.

No právě potom co mi ta originální nabíječka začala nabíjet mobil pomalu tak jsem používal starou nabíječku od Nokie a teď mi to dělá u téhle

Tu originální nabíječku jsem používal asi 3 měsíce a pak se mi to začalo nabíjet pomalu tak jsem začal používat od té Nokie a ta mi po 3 měsících dělá taky. A teď jsem si stáhnul tu aplikaci a u té Nokie mi to píše asi 90 mA a půjčil jsem si nabíječku od bráchy a u té mi to ukazuje 850 mA

Dobrý den, mám také tento mobil a řeším stejný problém s nabíjením. Vyzkoušela jsem měnit adaptér i kabel za jiný, ale je to pořád stejné. Jak jste to vyřešil?