» Poradna » Mobily

Nabíjení iPhone

Dobrý den, mám iPhone 6s, v noci jsem ho dala na nabíječku a normálně nabíjel. Ráno jsem se na něj koukla a objevila se černá obrazovka, jako že je vybitý. Už ho mám asi hodinu v nabíječce a nejde zapnout. Můžete mi prosím poradit?

Odpovědi na otázku

Zkus jinou nabíječku, nebo jiný nabíjecí kabel.

V pondělí mi má kabel přijít, objednala jsem si nový. Zkusím, moc děkuji za vaši pomoc.

Co ti na ro řekli v servisu nebo prodejně?

V servisu jsem nebyla, ale psala jsem si na podporu Apple, kde mi napsali, že mám zkusit jiný kabel (který nemám, takže jsem objednala a má přijít v pondělí) ,takže zkusím vyměnit kabel a když to nepůjde, mám se stavit na diagnostiku, jestli se prý vyplatí cena opravy.

Podívej se, zda to není tvůj případ: https://support.apple.com/cs-cz/iphone-6s-6s-plus-n...

zkusila jsem, zadala jsem to sériové číslo z krabičky, protože telefon nemůžu odemknout a tam mi to napsalo, že už jsem s tímto problémem v servisu byla, přitom ne. Nechápu to. Ale moc Vám děkuji za vaši pomoc.

Nemáš svůj iPhone z druhé ruky? Pak bys teď už věděla, proč ho bývalý majitel prodal.

nee, je koupený přímo v IWantu.

Keďže odkupujú ajfouny, nepredávajú ich?

A zkusilas vynucený restart? Mě se občas stane (obvykle po pádu), že 6s plus vytuhne s černou obrazovkou.https://support.apple.com/cs-cz/guide/iphone/iph890...

To jsem nezkoušela, ale nevím, jestli to bude fungovat, když mi to ukazuje tu červenou baterii a pod tím ten kabel. Když bych zkusila ten vynucený restart, smaže to data?

Nemáte špinavý konektor od prachu? Stačí profouknout stlačeným vzduchem.

Prošťourat konektor dřevěným párátkem, bývá tam hodně bor... nepořádku

Zkoušela jsem..

Stlaceny vzduch je vhodny, az po mechanickom vytiahnuti bordelu. Idealne tenkou plastovou pinzetou, ale to vacsina ludi nebude mat doma, tak sparadlom ako pisal jakkkub.

děkuju vsem za pomoc, bylo to kabelem:) stacilo objednat novy a iPhone se po chvilce zapnul:)