» Poradna » Mobily

Nabijení iPhone

Zdravím,mám starší mobil iPhone 6s a rozhodl jsem se koupit novou baterku. Výměna nebyla těžká, avšak původní problém přetrvává. Oznámení ,,Je možné, že toto příslušenství není podporováno'' znemožňuje nabijení. Když pak mobil od baterky odpojím a zapojím, znovu se nabije. Musím to každý večer opakovat. Nevíte jak se tohoto problému zbavit?

Odpovědi na otázku

Pominu tu výměnu baterky, ale ta hláška spíš napovídá, že používáš neoriginální lightning kabel.

Originální kabel mám dokonce jsem jich zkoušel víc. I takový ty věci jako čištění konektoru a tak jsem zkoušel... nic nepomáhá.

Tak jiný adaptér, nebo to připoj k pc a zkus co to dělá.

jj to je hlaska na neoriginal nebo poskodeny kabel s baterri to nema absolutne nic

Může se ale jednat i o závadu v telefonu na nabíjecí části, např. zkrat nějakého vodiče.

pravda tak tiez muze byt poskozeny tristar v telefone

Sám sis vyměnil nevyměnitelnou baterii v iPhonu? Tak se pak nediv...

nevymenitelne na tom nic neni staci ti pentalobe a krizovy sroubovak a trocha zdraveho rozumu

Kazdy telefon ma vymenitelnou baterii. Jen to neni tak snadne, jako sundat zadni kryt :)

myslím si že bude probelm v mobilu ve spondní časti ,takže konektor do ktereho dáváš nabiječku stává se to zkus jestli ty nabiječky funguji na jiném iphonu se stejným adapterem kabelem i zasuvkou pokud bude nabije normalně bez oznamení tak je příčina konektor v mobilu