» Poradna » Notebooky

Nabijecka

Mam dotaz mam tu rozbyty ntb jen teda hdd ale problem je ze vecne odchazi hdd i kdyz jsem dal novy tak uz nefunguje ale spis me zajima ma to nabijecku output dc 20v= 3.25A ale ntb ma na sobe napsany input 20v= 2.25A nebyla by lepsi si teda poridit nabijecku ktera ma output 2.25A?

Odpovědi na otázku

Nebylo. Souhlasit musí napětí (20V) a proud musí být minimálně stejný nebo silnější. Když má nabíječka rezervu a dá vyšší proud (jako ve tvém případě) tak je to lepší.

Ty máš rozbitou i češtinu. Jinak napětí musí být stejné, ale proud uvedený na zdroji (on je to spíš zdroj, nabíjecí obvody jsou uvnitř notebooku) může být stejný nebo vyšší. Je to max. proud, který ten zdroj umí dodat, ne jaký vždy dodává.