» Poradna » Ostatní

NABÍJEČKA N-1.0"ALADIN"

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

http://www.mwm.cz/CD/c125.htm

Po nabití první z prázdných baterií zjistíte, že v původní nabité zůstala ještě polovina kapacity. Po přepnutí z nyní plně nabité baterie zpět na původní, se tato opět nabije na 100%, zatím co v provozní zbude ještě 80% její kapacity. Takto, postupným přepínáním, dosáhnete stavu, v němž budou 2 baterie nabité na 100%, zatím co ve třetí bude asi 90% kapacity. Šikovný kutil si jistě poradí i s přepínáním více baterií. Ale nepřehánějte to. Přístroj může během týdne nabít jen určitý počet akumulátorů, záleží samozřejmě také na jejich kapacitě v Ah.

Odpovědi na otázku

Co je? Nabíječka je ale vychytaná

Nie je to hovadina ? Perpetuum mobile ? Niekto to uz postavil a pracuje mu to ? Pytal som sa na to autora na tom webe a ma len typicke srackove kecy, ze nepovie, nedava hotove navody, ze je to priestor pre experimentovanie pre kazdeho, apod.
Zazrak sa nekona.
postamble();

Jezisi Kriste uz je to tady zaseeeeeeeeeee. Nefunguje, fungovat nemuze, nikdy fungovat nebude. To zapojeni je totalni blabol. Teda ono to neco delat bude, ale generator obdelnikoveho signalu lze postavit i jednoduseji. Nic to nenabije, zadna volna energie neexistuje (alespon ne takova jak v ni doufa autor). Fyzika je neuprosna......
Dan