» Poradna » Programy

Nabídka START

Mám zánovní PC Fujitsu Siemens ,OS Win XP Home Ed. V nabídce START - všechny programy se u několika nově nainstalovaných programů ( asi 7 ) vyskytuje barevné iznačení ( že jsou nové ) ne jen jednou po první otevření nabídky START, ale trvale. Rovněž bublina - že vznikly nové programy - se nevyskytuje jen jednou, ale zcela namátkově, kdy už nainst. programy dávno nové nejsou. Uvedené funkce by bylo možné vypnout, ale tím bych se připravil o garantovaná hlášení OS Win. Ne, že by mi to nějak příliš vadilo, ale, dá se s tím něco dělat ? Přeinstalování OS nepomohlo. Děkuji.

Odpovědi na otázku

no sveti to dovtedy pokial nezapnes ten program cez start

Právě, že ne. I když ten program nastartuju z nabídky START třeba 4 x . tak po páté je stále označen jako nově nainstalovaný

Zdravim. Vím přesně o čem mluvíš. Asi před rokem jsem měl ten samý problém. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem přibližně na týden vypnul zvýrazňování nově nainstalovaných programů. Zhruba po týdnu, když jsem to opět zapnul už to nezlobilo - čili se to vlastně vyřešilo samo

Díky, hned to zkusím