» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nabídka start nejde u W10 otevřít

Při stisknutí okna pro Windows, jak na klávesnici, tak i na liště dole u monitoru,se neobjeví nabídka start

Odpovědi na otázku

Jakýho okna?

To je chyba která se může objevit při přechodu na Windows 10 z předchozích verzí. Tato chyba je pouze na převedeném účtu. (Sám jsem s tím měl problém.)Vytvořte si nový účet a nechte si ho vygenerovat (přihlaste se do něj). Pokud bude start fungovat v novém účtu, tak použijte nastroj pro migraci Windows účtů a přehrajte tento nový tím původním. Windows 10 funkcionality by zde měli zůstat.