» Poradna » Programy

Nabídka dvou xp

Přidával jsem do pc druhý ,starší hdd,všechny oddíly obou hd jsem v nové instalaci xp naformátoval,Bohužel mi to při bootovaní nabizí i druhý(nefunkční system xp).Téměř o nic nejde,jen je nepříjemné při každém spouštění systému odsouhlasi ten správný xp...Nevíte,prosím,jak tento problém vyřešit?

Odpovědi na otázku

Edituj BOOT.INI a nebo Tento pocitac -> prava mys -> Vlastnosti -> Upresnit -> Spusteni a zotaveni systemu ->

...sem to brzo odklepnul.

.....a tam -> si vyber Vychozi operacni systema zrus fajfku u Doba zobrazeni seznamu oper. systemu.

moc díky,super