» Poradna » Windows (a jiné OS)

Na Windows 10 mi nejde na AJ klavesnici udelat "HASHTAG" #

Ahoj, kdyz prepnu pres alt + shift klavesnici na anglickou ma jit psat pres shift+3 "#", ale ted mi to pise "L" - tenhle znak ani nemam na klavesnici, jak je to prosim mozne? :DA jak mam docilit toho, abych zase mohl psat # pres shift+3 tak jak to ma fungovat?Díky moc

Odpovědi na otázku

Protože máš sice anglickou, ale GB (Spojené království) a ta má na Shift+3 znak Libry - L. Naistaluj si anglickou pro Spojené státy nebo mezinárodní a budeš tam mít #.

Jinak hash # na EN(GB) klávesnici napíšeš, tam co je zpětné lomítko vpravo nahoře (backslash)

nebo můžeš také psát hash # na české klávesnici pomocí Pravý AltGr+X