Na půl plný pevný disk po obnovení systému do továrního nastavení

Dobrý den, po obnovení W10 64 bit do továrního nastavení jsem zjistil, že můj 1TB pevný disk je už z poloviny zaplněn, aniž bych něco instalovat. Absolutně nevím, co ho tak zaplnilo. Je to normální?Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Užij WinDirStat, uvidíšhttps://windirstat.net/

Děkuji za odpověď, zatím to vypadá, že valnou většinou té zaplněné půlky tvoří nějaká složka SysReset (před sys je ještě znak dolaru). Nevím co to je, lze se toho zbavit?

Asi to zde najdeš v diskusích. Dělá se to něčím jako "vyčistit počítač", je součástí 10tek. Ale jsem linuxák.

Nevím jak je to při obnovení systému, ale když jsem přeinstalovával z 8 na 10, tak to samo udělalo kompletní zálohu všeho co tam bylo. Uložilo se to do jedné složky, už si nevzpomínám jaký měla název, a zabralo to také hodně místa. Byly tam videa, fotky, a mnoho jiných věcí. Jelikož jsem měl udělanou zálohu potřebných věcí předem, tak jsem celou složku jednoduše smazal.

Nesmysl zavedený Microsoftem, všechny soubory ukládat do "systémové oblasti". Pak se vše ukládalo do obnovitelných souborů. Brrr, hrůza - takový nápad. Myslím, že v 10 už není tento nesmysl.