» Poradna » Notebooky

Na ntb Acer Aspire One Happy nejdou nainst. W7

Dobrý den,mám Acer Aspire One Happy Yellow /Intel Atom CPU N570 @1.66GHz; 1 GB RAM/,zakoupený s Windows 7 Starter - po dokončené instalaci Sedmiček Ultimate (i Vist) po bootování jen bliká bílé podtržítko na černém pozadí a nic se dál neděje. OS se nenačte ani po několika desítkách minut, na Ctrl+Alt+Del notebook nereaguje, lze jej jen natvrdo vypnout.Bootování je primárně HDD, zkoušel jsem to i jinak, ale stále nenabootuje.Opakovaná instalace Win taky nepomohla, jediné, co na ntb funguje, je Ubuntu.Jak by šlo to načtení 7-ček vyřešit? Díky.

Odpovědi na otázku

Obnov z recovery oddílu původní Starter, Ultimate a Visty by tam dával jen blázen (nebo zlodějskej Zond).

Na Starteru nešla ani změnit tapeta, natož nějak plnohodnotně pracovat.Ten oddíl je nejspíš po instalacu Ubuntu nebo W7 pryč, protože Alt+F10 po startu PC nefunguje.

To se spouští jinak a ne Alt+F10......tapeta tam samozřejmě změnit jde, úplně normálně jako v každým jiným systému. A pro netbook je ten systém nejlepší, protože je dostatečně osekanej, aby na tom běžel akorát. Sám ho používám 3 roky a žádnej problém.