» Poradna » Počítačové sítě

Na notebooku v doméně padá wifi

Dobrý den,mám pc s Windows 8.1 a Windows server 2008. PC s Windows 8.1 je připojen do domény. PC s Windows server je připojený přes kabel a notebook s Windows 8. přes Wifi. PC jsem normálně do domény zařadil a můžu se v pořádku přihlásit, ale když jsem na to notebooku na internetu, po pěti minutách se mi v prohlížeči zobrazí že nejde internet. Někdy pomůže odpojit a připojit wifi, někdy reset pc. Je nějaká možnost, aby ten internet nepadal? Než jsem notebook přidal do domény, tak wifi normálně šla a nepadala. A druhý kabel, abych to mohl připojit již nemám k dispozici. Předem děkuji za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

WiFi s domenou ma len tolko, ze mohlo prist k nejakym aktualizaciam, alebo synchronizacii/zmene nastaveni napriklad power savingu.