» Poradna » Mobily

Na mobilu nefunguje přehrávání videa na youtube v HD

Dobrý den, včera jsem si koupil nový telefon samsung galaxy J7 . Při spuštění videa na youtube mi běží kvalita videa v 360p. Když rozkliknu ikonku pro změnu kvality mám na výběr pouze 144p,240p,360p a 480 . Chtěl bych 720 a to na výběr vůbec nemám děkuji za odpověď 😊

Odpovědi na otázku

Resolution 720 x 1280 pixels (~267 ppi pixel density)http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7-7185.phpA není to video třeba FHD - tj. 1920x1080? Pokud ano, tak ti to možná nedovolí, protože tvůj displej má delší stranu jen 1280 pixelů...

No na počítači jde vybrat třeba jak 1080 tak 720 tak ja nevim.

a jaké máš rozlišení PC monitoru?

Mám 1920x1080

Tak jasně, že na monitoru 1920x1080 můžeš vybrat 1080p.

Me ale nejde o 1080 ja chci proste jen 720 to by měl umět každej mobil 😀

V PC je jedno aké je rozlíšenie LCD. Aj na 1024p vieš nastaviť fHD na YT

Ale těch 720 by jet mělo.Displej 1 280 × 720 px (267 PPI) vs 1280 × 720Zkus na test tedy najít a přehrát jen video, které nabízí max. 720

Napsal sem do vyhledávače test video 720p a pustil jsme asi 4 a všechny na 720 jedou ale video třeba nějaký gameplay který stoprocentně vim ze na pc jde pustit na 720 tak na mobilu nám max výběr 480p

Dobře, možná je problém to že video nabízí i FHD 1920 × 1080 a nabídne menší rozlišení. Ale videa nahraná max. 720 to přehraje.Zkus toto otestovat - ověřit.

A aktualizoval jsi aplikaci Youtube (starší verze HD neuměla) ?

Mám aktualizované vše na max. 😀

Není nějaké řešení? taky mě to štve.. hledám jak si to dát na 720p ale nikde nic.. není nějaká aplikace podobná youtube nebo upgradnout ytb apk na 720p aby šlo?

Mám ten samý problém mám mobil Vodafone smart turbo 7 a mám na YouTube na vybráni jenom 144p,240p,360p a 480p a na tatkovem mobilu to de třeba i 1080p a on ma značku LG G3 tak prosím poradte.

Měl jsem podobný problém nešly mi videa na nejvyšší kvalitu v 60fps. Tak jsem si stáhl starší verzi YouTube a už je to v pohodě. Ale tobě víc než 480p nepůjde, protože máš displej se starým rozlišením jenom 480 × 854 px