» Poradna » Ostatní

Na Marsu byly nalezeny stopy po vyspělé civilizaci!

Na obrázku ze stránek Nasa:
marsrovers.jpl.nasa.gov ...
jsou patrné zbytky železnice, v popředí je dřevěný pražec a dále vpravo v dáli jsou desítky dalších.
Železo už dávno zrezlo (o tom svědčí rezatý nádech povrchu), ale opracované dubové kvádry o stejných rozměrech přečkaly věky.
marsrovers.jpl.nasa.gov ...

Odpovědi na otázku

Mno první pohled docela šokoval, ale podobné to bylo třeba s tou slavnou tváří, kcož byla jen hříčka stínů. Spíš by právě se to dřevo rozpadlo dřív, než železo, ocel. Počkáme na oficiální vyjádření, jestli vůbec nějaké bude (jestli bude k čemu).

Ale tvář z Marsu je reálná, akorát již zničená. Proto si mohlo NASA dovolit uvolnit ty trosky co tam z ní zůstali, protože už nikdo tu tvář co tam kdysi bývala nepozná, jak je zničená... teda aspoň jí nepozná neinformovaný člověk. Tvář Marsu opravdu existuje, ten dokument o tom že to byla hra stínů je pěkný dezinformační odpad. Natočené jen kvůli tomu aby se lidem mohli pochlubit jak jí zničili.

Nesmysl, to nejsou pražce, ale obrubníky nebo krajníky

Tychto uchvatnych "odhaleni" bude asi viac nez si mylis(me).
Co napriklad toto:
http://www.matrix-2012.cz/index.php...

Jakápak vyspělá civilizace. To je jen důsledek výskytu našich spoluobčanů na tom místě. Vybydleli to tam a přidělili jim Zemi jako holobyt.

Čech objevil důkazy mimozemské civilizace! Na internetu.
Můj odhad - tudy jela ta sonda a ten "pražec", tam nabagrovala ten prach k rozboru

třeba tam žije ten ZOMBINLADEN - podivej se na ten studentký snímek o nemrtvých

No, poznávám ten kus z betonu co nám vloni někdo ukrad před vchodem do garáže.

Podle meho nazoru jsme v tom uplne sami. Neni zadna jina civilizace. Nikde v kosmu. Ani v minulosti. A uz vubec ne vyspela.

Jo, a pcmaker je jediny v teto Poradni, nik iny tu neni, ani v kosmu, ani v minulosti.

nedávno našli planetu podobnou Zemi snad jen pár světelnách let od (naší) Sluneční soustavy

To myslis, ze by predsa na nej mohol byt druhy pcmaker?

Vzhledem k velikosti vesmiru lze predpokladat ze i jinde bude zivot. Ale pochybuju ze to "jinde" bude nekde blizko nas jako treba na marsu, to by jsme na ne uz narazili. Spise budou nekde hodne moc daleko (minimalne jina galaxie) a jeste nebudou tak vyspeli aby se sem dostali nebo se nam jen ozvali.

To je pravda, už jen čistě statisticky musí nebo musela (nebo bude) existovat život i jinde, a dost možná i vyspělý. Problém je v tom, že vyspělá civilizace nemusí mít dlouhého trvání, takže třeba na jiné planětě u jiné hvězdy zanikla před třeba milionem let, nebo naopak vznikne za milion let až tu nebudeme my. Případně pokud nezanikla, tak je na úrovni, o které se nám ani nesní. To je problém kontaktu, nemusí ve stejném čase existovat dvě civilizace na stejné úrovni. Ale kdo ví...
Další otázka je možnost existence nižších forem života (třeba i jen bakterie) v naší soustavě, vědci připouští, je je to možné. Mars v tomto zatím mlčí (ačkoli voda na něm byla nalezena), další naděje jsou měsíce Europa a Enceladus. Už se totiž ví, že zárodky života (organické sloučeniny a voda) k nám přiletěly kdysi z kosmu v meteoritech a kometách, totéž se mohlo stát i jinde. Zatím jsou to jen plané naděje, vědci jen připouští, že by to mohlo být možné.

Za co mínus? To jsem si nevycucal z prstu já, to si vycucali vědci

Já mívám často problém nalézt vyspělou civilizaci i na Zemi ...

Nejen to, ani na Zemi nic neexistovalo, než jsem se narodil (tedy autor slov, na něž reaguji) .

pokud máš tak rád spiklenecké teorie tak sem se podívej, jinak kdyby Nasa a CIA měli podezření na to že to skutečně je stará civilizace tak mě napadá že asi by ty fotky nikdy nedali na internet

http://www.youtube.com/watch...

sfd.cz

nevidim tam nic, co by byt jen vzdalene pripominalo zbytky nebo jen stopy zeleznice...a jeden hranaty sutr? takovych najdu za korunu pytel. zrovna tak muzes tvrdit, ze tam vidis zbytky dlazdicek...

Mně připadá, že ty pražce nejsou dubový, spíš to bude buk. A rezatý nádech naopak svědčí o nepřítomnosti spoluobčanů-ti by ho prodali do šrotu dřív, než by projel poslední vlak..

Kde je vlastně ten rezatý nádech? Vždyť ty fotky jsou černobílé

Hezky, ty budeš asi stejný šťoural jako já. Když nám památkář po letmém pohledu na černobílou fotografii ulice z roku 1926 oznámil, že původní omítka byla kombinace holubí šedé s malinovou, taky jsem chtěl vědět, jak na to přišel. Takže cituji: "odborník to pozná" (sic!)

Vy asi neznáte LSD?

No bože tak jsme posledně moc neuklidil...Dr WHO

zbytky železnice ? tak to chce hodně fantazie...

Na zbytky civilizace na Marsu uvěřím, až tam najdou zkamenělé psí hovínko.

vidět tam zbytky železnice, to chce opravdu silný halucinogen btw kdyby ses byl býval podíval pořádně, viděl bys, že ty stopy jsou od samotného Roveru, jehož kamera se prostě jen otočila zpět proti směru jízdy podívej se pořádně, ty "koleje" vedou právě k roveru... a ten "pražec" je jen nezvyklý tvar kamene...

ale to je v pořádku, ve třicátých letech minulého století viděli lidé na Marsu zase pro změnu kanály...

Je to tym, ze rozmyslas pozemsky (pekny vyraz). Co ked ina civilizacia pouziva "koleje" na hranate kolecka, alebo uplne ine, o akych ani nevieme.

zahraj si RAGE od iD soft, abys viděl jak to tady bude vypadat v roce 2112 tj za 100 let
hezká hra

Otázka je, jestli je železnice známkou "vyspělé" civilizace!