Na jaké nejslabší gr. kartě lze rozjet GRID?

Zdravím, zajímalo by mě s jakou nejslabší gr. kartou bych si zahrál GRID? Nejedná se mi o žádné vyhlazování HDR a podobné "fíčůry"..jen prostě aby to jelo...aspon na těch 20fps při 1024x768...procák i pamětí je dostatek, jde mi čistě o gr. kartu...taky by mě zajímalo jestli se GRID dá "ojebkat" když by grafika nepodporovala SM 3.0 ale jen 2.0?....vím, že je to schizo dotaz, ale dík za odpovědi

Odpovědi na otázku

cca 7900gt

samozrejme nejaky ten x2 procak k tomu

ve vyprodeji za pod 1000ku nebo si kup novou 8600gt

7800gtx krásně

Kamošovi to jede i na GF 8400 GS.

probuh, a proc by kupoval takovou sracku, kdyz za 1300 korun muze byt grafiku na ktere to bude hrat v paradnych detailech ??
www.czechcomputer.cz ...

......no Ty si mu teda poradil fajka! Na Msi zabudni pozri radšej po grafike od Asusu.Urobíš určite lepšie

Mnoooo....mě spíš šlo o to jestli se to dá rozjet na int.grafice typu x1250/HD3*00/nV8x00 řady...páč u té x1250 to háže že gr. nepodporuje SM 3.0 ....tak jestli by existovala nějaká "medecína"...vím že to asi bude utrpení...jen "skůšám"

na integrované ťažko

mnooo jaxem psal...pokus ...s předvídatelným výsledkem!

dej si TOCA rd 3, to ti pojede

dík za tip

www.nexshop.cz ... tady mas taky jednu, a urcite nejde "ojebkat" Shader Model

Na integrované HD3200 - na LOW a rozlišení 800x600 absolutně bez trhání. Ale stačí mi to

Stačí NVidia GeForce 8600 GT.

rozjet nejde na x800 se to ani nespusti, je tam potřeba nutná podpora shaderů 3.0