» Poradna » Windows (a jiné OS)

Na iPhone 6 smazání e-mailu

Ahoj , Na iPhone 6 mám smazané veškeré e-maily ale v úložišti telefonu mám pořad 5 GB a nevím jak to smazat .Nevíte jak se maže to v úložišti Díky

Odpovědi na otázku

iOS zařízení automaticky smaže soubory v mezipaměti a dočasné soubory, když potřebuje uvolnit místo. Nemusíte je mazat ručně.https://support.apple.com/cs-cz/HT201656

Tak to pravé nejde. Ve správě úložiště je 5gb e-mail ale to smazat nelze !!!!

Vydžať, pokud se nepletu tak z Cloudu se to smaze cca po 24 hodinách poté co jsi to smazal v telefonu.

iCloud mám vypnutý ale v úložišti telefonu mi zabírá 5gb e-mailu s přílohami Když otevřou e-mail tak ho mám prázdný . Nevím jak to odstranit .

jak víte že Vám to zabírá email? používáte klienta z iOS ?ten emailový účet jste skutečně odebral ?Můžete sem dát printscreen toho co Vám to píše?

Riesil som parkrat problem, ze v iZariadeniach zaberali miesto nejake Other. Vzdy to koncilo factory resetom.Bravo bravissimo Apple!

NO nevím, spíš jsem měl v ruce daleko víc "zasviněných" droidů než jablek...