Na dotek neregistruji změnu teploty na HW, ale přesto chladí jak o život

Počítač chladí jak blázen. Stáhl jsem si prográmek SpeedFan a ten mi píše CPU: 34 C° LOCAL: 39 C° REMOTE 2: 55 C° HD: 37 C°. Přičemž jakmile si pustím video v prohlížeči se REMOTE zvedne až na 90 C°. Poté PC Začne usilovně hučet a jakmile video stopnu klesne na 60 C° a pomalu zpět na původních 55 C°. Zkoušel jsem zjistit, co se v PC na tolik zahřívá a na dotyk, jsem nezaznamenal vůbec žádný rozdíl ani po puštění videa a ani po jeho stopnutí. Mám Počítač HP Compaq, Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.80Ghz 2.79 Ghz, 1,00 GB RAM se systémem Xp prof. s.p.3. Nezmůžu jako amatér vůbec nic. Prosím a předem děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědi na otázku

A co je teplota REMOTE? To je venkovní teplota? No nejspíš to bude teplota na grafice, případně na chipsetu. Koukni, jestli mají větrák a jestli běží.

Ak to pred tym nerobilo, spomen si co si s hardwarom robil. Alebo s BIOSom.

A proč používáš nějaký prográmek, nemáš náhodou prográmky ještě na něco jiného? Teplotu si jak na NB tak na stolní mašině hlídá BIOS a ty si můžeš u HW nastavit jak, agresivně, normál, jen když je třeba.