» Poradna » Programy

Na discirdu mě druhá strana slyší velmi špatně, ale přes skype je to v pohodě

Dobrý den, mám takový problém, dnes, stejně jako každý den, jsem chtěl hrát s kámoši hry a při tom být v roomce na discordu, ale vyskytl se problém, že mě vůbec neslyšeli, tedy jen když jsem měl mikrofon skoro v puse. Podotýkám, že mě před tím slyšeli naprosto dobře, ale z ničeho nic se to rapidně zhoršilo. Zkusili jsme to tedy přes skype, a tam bylo vše v pořádku, slyšeli mě naprosto perfektně. Neví někdo čím by to mohlo být? Discord jsem zkoušel odinstalovávat, jít na jiný server, ale nepomohlo problém stálě přetrvává.

Odpovědi na otázku

Dobrý večer, tak asi nikdo netuší, proč to nefunguje že?