» Poradna » Ostatní

N 70

Potřebuju poradit jak nastavit Pc abych ho mohl propojit s telefonem N70 objevuje se mi hardwar je nainstalovan a připraven k použití ale telefon není připojen ovladače mam usb genericusb obexusb phone parent , aktualizace nokia suite mám taky a mam windows xp prosím poradte moc díky!!!!!

Odpovědi na otázku

A máte nokia kabel? On oblíbený levný kabel od ťongů je jen most mezi USB a COMportem tam sou jeste potřeba ovladače zvlášť na kabel. Máte správný kabel pasuje neznamená patří a funguje.Potom se to rádo pere s jiný sw k mobilůmPokud máte např PCsuite ve 6.82 r22 CZ:-všechno bych odinstalovat(Pc suit)-zkontrolovat jestli není N70 přeplá do řežimu UMS-nainstalovat Pcsuit-furt nepřipojovat kabel-pravym kliknout na ikonu pcsuitu u hodin > vybrat správu sprojení > zaskrtnout USB >zavřít-připojit kabel k telefonu a pak teprve v pořítači

tak sem to zkusil i s jinym tel.nokia 5300 a bylo to to same ovladaču plno ale telefon nepripojen nevim co s tim

co to znamena UMS

UMS - USBMassStorage.Nový founy od Nokye jdou přepnout to režimu disk a to potom nekomunikuje s PCSuitem

Ještě mě napadá co je podle vás nepřipojí a co myslíte tím spousta ovladačů?

Poté co zapojím USB do PC a do mobilu tak se začne v bublině dole napravo postupně ukazovat: nalezen nový hardware - N70 (5300), hledání ovladačů (vždy se najde jiný např. OBEX, MODEM, GENERIC, PHONE PARENT), na závěr - NOVÝ HARDWARE JE NAINSTALOVÁN A PŘIPRAVEN K POUŽITÍ.- jenže v Suite nijak neinformuje o tom, že se telefon zapojil, jen se ukazuje: připojuji, nebo připojování...

-co máte za kabel?-co tam v NPCS zaškrtnuté . USB?-co je ve správci zařízení za nové věci?Jak máte nastaveny telefony v manuálu pro E61 je např tohlePřed použitím připojení kabelem nainstalujte do počítače ovladač datového kabelu USB. Přenos dat můžete použít beznainstalování ovladačů datového kabelu USB.Zvolte Menu > Připojení > Dat. kabel.Pomocí datového kabelu USB můžete připojit přístroj ke kompatibilnímu počítači. Připojte datový kabel USB ke spodní straněpřístroje. Chcete-li změnit typ přístroje, který normálně připojujete k přístroji datovým kabelem, stiskněte joystick.Vyberte z následujících možností:• Zeptat se při připojení — Zvolte, zda chcete být dotázáni na typ přístroje vždy, když připojíte datový kabel k přístroji.• PC Suite — Připojte k přístroji pomocí datového kabelu aplikaci PCSuite a použijte přístroj jako modem.• Přenos dat — Můžete pracovat s daty, například s hudebními nebo obrázkovými soubory, a přenášet je z počítače pomocípřipojení datovým kabelem. Chcete-li použít režim Přenos dat, zkontrolujte, zda jste nezvolili USB jako typ připojení vnastavení Manage connections aplikace Nokia PC Suite. Vložte do přístroje paměťovou kartu, připojte přístroj kekompatibilnímu počítači pomocí datového kabelu USB, a až se na displeji přístroje zobrazí dotaz, jaký režim používáte, zvoltePřenos dat. V tomto režimu se přístroj chová jako velkokapacitní paměťové zařízení a v počítači jej vidíte jako vyměnitelnýpevný disk. Je-li vybrán tento režim, přístroj se přepne do profilu Offline. Ukončete připojení z počítače (například pomocíprůvodce odpojením nebo vysunutím hardwaru v systému Windows), aby nedošlo k poškození paměťové karty. Po ukončenípřipojení se přístroj vrátí do profilu, ve kterém byl před použitím režimu pro přenos dat.U N70 by to mělo být podobné nebo i stejné.No NPCS nemusí ihned automaticky nic připojit nebo hlásit. Co telefony hlásí připojení aspoň ony? Nemáte nějakou aplikaci co "straší na USB" . Nebo noc ostrý antivir?

A jseš si jistý, že mobil není připojen? Zkoušel jsi nějaké aplikace z PC suite? Nebo se podívej v průzkumníkovi, jestli je tam mobil vidět(Nokia phone browser). Mám něco podobného - PC Suite píše, že není připojen žádný telefon, ale normálně fungují všechny aplikace vč. aktualizace firmwaru.

Obcas je ho treba povolit ve spravci zarizeni.Ja ho obcas mam skrtlej,tak ho jen povolim a jede to

To maj ale až od Symbian 3rd ed., N70 ee

Ja mam NOkia n95 8GB a nejde mi nainstalowat ovladac ...newite kde stahnout nebo neco podobne