» Poradna » Ostatní

Myška

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Mám myš (s drátem) a od cca minulého měsíce mi začala "blbnout", myslím tím když kroužkem scrolluji dolů či nahoru tak se někdy "bugne" či "sekne" a scrolluje to opačným směrem... Tento problém má i můj kamarád. Pokud by jste věděli o co se jedná byl bych moc rád pokud by jste se někdo ozval. S pozdravem __________.

Odpovědi na otázku

Kup novou. Myš je spotřebák, který nemá většinou cenu opravovat.

Myš se dá, pro jistotu, vyzkoušet v jiném počítači. A jsi si zcela přesvědčen, že máš skrolovací kroužek?

To mi dělaly skoro všechny myši po nějaké době. Výjimkou byla tuším Logitech ale zejména značka Zalman. Poslední roky kupuju výhradně myši Zalman, právě z tohoto důvodu. Kolečko nikdy nedrhlo a vždy přesně scrolluje

Všem děkuji za odpovědi. Vážím si i malé pomoci, zkusím si koupit nějakou kvalitnější myš... :) Ale i tak Vám všem děkuji. S pozdravem ___________.