» Poradna » Ostatní

Myška ve hrách

Dobrý mám takový problém, od té doby co jsem si nahodil w10, tak mi ve hře jako je CS:GO se začala měnit nastavení myšky když začnu psát ve hře. Prostě normálně hraju, ale jak chcu něco napsat do chatu třeba tak si mi změní nastavení myšky a je taková lenivá. V cs:go mám nastavené ve vlastnostech ať se nemění nastavení myši a přesto to dělá. Má někdo s tím zkušenost? :D Díky

Odpovědi na otázku

Tenhle problém jsem měl taky (konkrétně v CS:GO), zjistil jsem ale, že nebyl způsobován myší, ale poklesem FPS1) (Pokud nemáš povol si a) Otevři konzoli v CS:GO2) Napiš Net_graph 1 a dej Enter 3) Pokud budeš mít nízké FPS, problém bude jinde než v myši