» Poradna » Notebooky

Myš

Dobré ráno,chtěl bych poradit s jednou maličkostí.Po každe když na notebooku nic nedělám tak se zamkne. Potom když odemknu notebook tak mi nejde myš pomůže jenom restart nevíte jak tento problém vyřešit ??

Odpovědi na otázku

Věštecká koule nechce ukázat jaký máš NB s jakým OS, jakou myš jak je připojená. Bez těchto informací je těžké poradit.

Už volám Jolandě do studia, počkej

jeden výstřel naslepo:Start / Ovádací panely / Systém / u WXP navíc záložka Hardware / Správce zařízení / kořenový robočovač USB - Vlastnostiv záložce Řízení spotřeby vypni fci "Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie"takto na všech kořenových USB rozbočovačích